שירותי הנגשת אתרים

החזקת אתר אינטרנט שמספק שירות לציבור, מחוייבת, על-פי החוק חוק נגישות אתרי אינטרנט, בעמידה בהנחיות הנגישות. אנחנו, בחברתנו, מעמידים לרשותכם שלוש רמות של סל שירותים, שיסייעו לכם בהנגשת אתר האינטרנט ולעמוד בדרישות המחוקק, וכל זאת בהתאם לבקשות, האילוצים והתקציב שלכם.

דו"ח נגישות בסיסי

זו הרמה הראשונה, בה אנו מספקים את התוצר הפשוט וגם הזול מבין השלשה,
הוא מיועד לבעלי אתרים שעומדים בפני עבודת הנגשה ומעוניינים לדעת מהי נקודת הפתיחה שלהם.
דו"ח זה מתאים גם לבעלי אתרים, או בוני אתרים שמעוניינים לבדוק את איכות עבודת ההנגשה שכבר בוצעה באתר האינטרנט.
הכנת הדו"ח כוללת ניתוח מבנה האתר, זיהוי תבניות ויזואליות, שיוך הדפים לתבניות ולאחר מכן – מיפוי הפערים בין המצב הקיים לדרישות הנגישות.

דו"ח נגישות מפורט

הרמה השניה מיועדת בעיקר למפתחים, אך גם לבעלי אתרים שרוצים להעביר דו"ח, מפורט ואובייקטיבי, לצוות הפיתוח, לגורם טכני או בעל עניין אחר.
הדו"ח נוגע בכל הפרטים, בהתאם למפרט רמת הנגישות הרלוונטי (A, AA או AAA), מציג הדרישה המתאימה בחוק או בתקנות, אל מול פערי הנגישות, ומספק את ההסבר המלא כיצד לתקן אותם.
השירות כולל 2 סבבי בדיקות נוספים לאותו אתר, כדי לוודא שהתיקונים, בעיקר תיקוני התוכן שבאחריות בעל האתר, בוצעו כראוי, וזאת ללא עלות נוספת.

ביצוע הנגשת אתר

הרמה השלישית, שהיא גם המקיפה והמעמיקה ביותר, מיועדת לבעלי אתרים שרוצים לקבל חבילת שירות מלאה של נגישות לאתר האינטרנט ולעמוד בתקן הנגישות הישראלי להנגשת אתרי אינטרנט.
שירות הנגשת האתרים שלנו כולל ניתוח מלא של אתר האינטרנט, הכנת מפרט לעבודה שמאושר על-ידי הלקוח ולאחר מכן, ביצוע הנגשה מלאה של תשתיות האתר (למעט אלמנטים סגורים של צד שלישי – לדוגמא פייסבוק).
הנגשת התכנים של האתר (תמלול, תרגום, שכתוב ועריכה) הינה באחריות הלקוח, שתבוצע על-ידו לפי הנחיות מפורטות שיסופקו על-ידינו, או בעזרת ספק שירותי תוכן שנוכל להמליץ עליו.
כמו בשתי האפשרויות הקודמות, גם כאן, יינתנו שני סבבי בדיקות לאחר השלמת מלאכת הנגשת התכנים, בהתאם לרמת הנגישות הנדרשת.

לקוחות שיבחרו ברמה הראשונה – דו"ח בסיסי או ברמה השניה – דו"ח מפורט, ולאחר מכן יבקשו לבצע הנגשה מלאה, לאותו אתר, יקבלו זיכוי על הכנת הדו"ח הראשוני (בסיסי או מפורט).

לקבלת הצעת מחיר לכל אחת מהחבילות עבור האתר שלכם – פנו אלינו בטופס יצירת הקשר

יצירת קשר

רוצים לדעת עוד? צריכים להנגיש אתר? מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם.