אודות שחר בן צבי האיש המנגיש

שחר בן צבי - האיש המנגישלפני שמתחילים לדבר על עסקים, אני חושב ומרגיש שאנשים צריכים להכיר את מי שהם עובדים איתו.
אז נתחיל, שמי שחר בן צבי, נכון למועד כתיבת שורות אלה (תחילת 2017), אני בן 35, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה, ובעל נסיון של כשבע שנים בפיתוח ובנייה של אתרי אינטרנט.

משנת 2012 עסקתי בעיקר בפיתוח צד-לקוח (Front end) בדגש על אתרים ידידותיים למשתמש, ממשק אינטואיטיבי והתאמה מרבית לגולש הפוטנציאלי.
את ההתמחות שלי בעולם הוורדפרס התחלתי בשנת 2014, והחל מ-2016 אני עוסק ומתמחה בהנגשת אתרים.
תחום הנגישות אינו רק מטבע לשון ששגור בשפת בוני האתרים, אלא שיטת חשיבה וניתוח שמהווה את הבסיס לעבודה הטכנית הנכונה להנגשת אתרים.

לתפישתי – אתר נגיש הוא קודם כל אתר עם ערך חברתי גבוה, הוא אתר שמאפשר לכל גולש לקבל את השירות שהאתר מעניק, בין אם מדובר בלקות ראיה, שמיעה או מוטוריקה.את העבודה שלי אני מבצע מתוך אמונה שנגישות זו לא גזירת גורל או גחמה של המחוקק, אלא זו הדרך הנכונה להתקיים ולקיים חברה תומכת.

על שלושה דברים איני מתפשר – מקצועיות, איכות ואמינות עקרונות אלו מהווים עבורי סמן-ימני, ומשמשים בסיס איתן לקשרי עבודה טובים.

מקצוענות האיש המנגיש

מקצועיות נמדדת ביכולת להתמודד עם סוגים שונים של טכנולוגיה, היכרות עם ההנחיות העדכניות ביותר ומימוש הפתרון באופן שמאפשר ללקוח לתחזק את האתר הנגיש בעצמו, תוך עמידה בכללים של תוכן מונגש. העבודה מתבצעת לפי תקן ישראלי 5568 – קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט .

איכות האיש המנגיש

איכות השירות שלנו בא לידי ביטוי בהתאמה מלאה של תשתית האתר להנחיות הנגישות התקפות, במתן הדרכה ותמיכה ללקוח בכל הנוגע להנגשת התכנים ובעבודה שמוסיפה את רובד הנגישות מבלי לפגוע ברמת האתר. כל אתר אינטרנט שעובר הנגשה, הוא בהכרח אתר טוב יותר ואיכותי יותר, גם מבחינת שימוש וגם מבחינת קידום.

אמינות האיש המנגיש

אמינות, על אף שהוזכרה אחרונה בהקשר זה, היא הערך החשוב ביותר. הלקוח מקבל את כל המידע הרלוונטי, בשקיפות מלאה ותוך הקפדה על יחסי אמון הדדיים ושמירת סודיות מלאה.

כאשר האתר שלכם מונח אצלי על השולחן (ליתר דיוק, על המסך), הוא מקבל את מלוא תשומת הלב ומלא הרצינות.
ההתייחסות לכל אתר ולכל לקוח היא כמו אל שותף להצלחה!

עכשיו, כשאתם יודעים מי אני ומה אני עושה – נשאר לכם רק למלא פרטים וללחוץ על כפתור "שליחה".

יצירת קשר

רוצים לדעת עוד? צריכים להנגיש אתר? מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם.